Sündmuste pildistamine

Sündmuste pildistamine

Jäädvusta tähtsamad sündmused, et mälestus jääks püsima. Pulmad, matused, kokkutulekud ja sünnipäevad – need kõik on väärt jäädvustamist. Tellides Saarefoto fotograafi sündmusele pildistama, saad lõpptulemusena albumi koos parimate piltidega ja soovi korral ka failid. Peale failide on võimalik valmistada Teie jaoks ka veebigalerii, mida on hea sõpradele ja sugulastele jagada.

Pulmad

Pulmapäev on ilus päev, mis ei kordu samamoodi enam kunagi. Õhk on täis romantilisust ning armastust! Kokku on tulnud sugulased ja sõbrad ning tähistatakse kahe inimese ühinemist. Pulmapäeval on jäädvustamist palju: registreerimine, ilupildid, grupipilt ning peopildid. Ilupildid tehakse tavaliselt kuskil looduskaunis kohas, kuid on võimalik tulla ka meie stuudiosse.

Fotograafi pulma väljakutsumise hind al 150 €.

Vaata näidispilte galeriist!

Matused

Matused on kurb sündmus ja tekib küsimus, miks peaks sinna fotograafi kutsuma ning seda jäädvustama? Sellel on lihtne põhjus: peale lahkunu on kohal sugulased ja sõbrad, kes ei pruugi enam kunagi kokku saada. Matusepildid on justkui arhiiv kaugetest sugulastest ja tuttavatest. Kui soovite matusele fotograafi, siis võtke meiega ühendust! 

Suguvõsa kokkutulekud/ klassikokkutulekud/ sünnipäevad

Selliseid üritusi, kus kokku  tulevad sõbrad, tuttavad ja sugulased, peetakse harva ning tähtsal kohal on professionaalne grupipilt. Hetked, mil koos on lähisugulased või sõbrad ja tuttavad, on väärt jäädvustamist – need ei pruugi enam kunagi korduda. Saarefotol on pikaaegne kogemus suurte gruppide pildistamisel ning meie käest saab grupipildi, kus kõik on kenasti paigutatud ning näod on nähtavad.  Suuremate gruppide (30-60 inimest) puhul kasutame astmestikku, et pildil kõik inimesed kenasti näha jääks. Kui Teil on tulemas mõni selline üritus ja soovite grupipilti jäädvustada, siis võtke meiega ühendust!

Kiirteenus

Kuna inimesed on üldjuhul kaugelt tulnud ja lühikest aega koos, siis on võimalik grupipilt valmis teha ka kiirteenusena. See tähendab seda, et pilt on võimalik valmis teha, paberile panna ja Teieni toimetada mõne tunni jooksul.

Üldine hinnakiri:

Fotograafi väljakutse  – al 60€
Transport  –  0,40 €/km