Lasteaedades ja koolides pildistamine

Lasteaedades ja koolides pildistamine

Saarefoto eesmärgiks on igal õppeaastal jäädvustada efektiivse ajakuluga professionaalseid ning fotostuudiolikke pilte lasteasutustes.

Aastatepikkuse kogemusega on meil pildistamiseks välja kujunenud oma stiil ja metoodika. Aastat iseloomustav fototaust, rekvisiidid ning stilistika muudavad iga aasta kordumatuks ning eriliseks. Me võtame kaasa omalt poolt fototaustad, rekvisiidid ja lisavalgustuse, et pildid näeksid välja säravad ning valmiks parim lõpptulemus. 

Pildistamine on efektiivne ja meeldiv nii lastele kui ka õpetajatele, kuna valmistame kolme fotograafi koostöös  lapsi pildistamiseks ette ise. Pildistamise päeval alustame rühmapiltidega, seejärel teeme sõbra ning portreepildid. Ühe rühma pildistamiseks kulub orienteeruvalt 40 minutit. Sellise metoodikaga jõuame enne lõunauinakut pildistada kuni viis rühma! Päeva teises pooles saame soovi korral pildistada ka erisoove ning perepilte. Lasteasutuses pildistades säästad aega, sest sõbrad on juba kõik koos ja saad fotostuudio kvaliteedi ilma stuudiosse minemata. 

Lisaks pildistame jõulude ajal ka jõulupeo pilte – nii grupipilte kui ka portreesessioone jõuluvanaga. Pildistame sündmuseid koolides ja lasteaedades, olgu selleks siis uue lasteaia avamine või meeleolupildid kooliaasta avaaktuselt. Saarefoto on aastaid käinud üle Eesti pildistamas lasteaedades ja koolides ning tagasiside on olnud väga hea.

Pildistamispäev Saarefotoga on lastele meeldejääv ning põnev,  rahulik ning sujuv lasteaiaõpetajatele ja hindamatu väärtusega peredele. Selliseid toredaid päevi oleme saanud nautida koolides ja lasteaedades üle kogu Eesti ning tagasiside on olnud suurepärane. Kutsu Sinagi meid külla! 

Võtke meiega ühendust ning jäädvustame toredad hetked!

Meeleolu pilt
Portree pilt
Disainraamiga foto
Sõprade foto
[contact-form-7 id=”967″]