Perepildistamine

Perepildistamine

Perekond on meile kõige kallim vara. Jäädvustades hetked perega, lood mälestuse pikkadeks aastateks. Mida rohkem on meil pilte erinevatelt eluetappidest, seda lustakam on tulevikus meenutada olnut. Loo mälestused oma vanematega, vanavanematega, õdede-vendadega, tädide-onudega. Perepilt on ka hea kingitus lähedastele – siiras emotsioon, mis toob naeratuse näole.

Mida silmas pidada enne stuudiosse tulemist? Kindlasti võtke kaasa hea tuju ning, et lapsed oleksid puhanud, sel juhul on nad koostööaltimad, sessioon kulgeb ladusalt ning lõpptulemusena valminud fotosid on tore vaadata. Suuremaid lapsi võiks enne pildistamist ette valmistada: rääkida, mida fotostuudios tehakse ja mida neist eeldatakse. Soovi korral võtke laste jaoks kaasa nende lemmikmänguasju või midagi vahvat, millega pilt eriliseks teha.

Riietust välja valides on soovituslik järgida kõigi pildistavate juures ühte stiili- lähedased värvid ja toonid ning sarnane muster –see tagab fotol harmoonia ja keegi ei hakka konkreetselt domineerima. Stuudiosse tulles võta kaasa vahetusjalanõud, mis sobituksid kokku ka üldise riietusega. Naistel soovitame enne pildistamist korrastada juuksed ja teha maitsekas jumestus. Kui kasutate jumestusteenust, siis küsige fotomeiki.

Planeeri aega pildistamise päeval nii, et Te ei pea kiirustama pildistamisele ega sealt ära minemisel. Kui Teil on pildistamise suhtes konkreetsed soovid ning ideed, siis andke sellest kindlasti enne sessiooni fotograafile teada.

Mis saab pärast pildistamist? Pärast pildistamist on võimalik valida fotograafiga koos välja sobivad võtted ning leppida kättesaamise aeg. Piltide kättesaamise aeg on vähemalt 1 tööpäev. Pilte on võimalik kätte saada ka lisatasu eest samaks päevaks.

Meil Saarefotos kohapeal on suur valik erinevas mõõdus raame ja fotoalbumeid, kuhu valmis saanud paberfotod sobitada. Soovi korral saate endale lisaks osta ka trükikvaliteediga fotode failid.

Pildistamisele on võimalik osta ka kinkekaart! 

Ootame Teid!

Stuudiofotode hinnakiri:

  • Stuudiofoto (1-3 võtet sama inimene või grupp) - 35 €
    3 tk 10x15 või 15x20 paberpilti ja ekraaniresolutsiooniga failid meilile
  • Iga järgnev valitud võte - 15 €
  • 10x15 koopia/lisapilt - 2.50 €/tk
  • 15x20 koopia/ lisapilt - 3.50 €/tk
  • 20x30 koopia/ lisapilt - 8 €/tk
  • Suure resolutsiooniga stuudiofail - 15 €/tk
  • Väikese resolutsiooniga stuudiofail TASUTA
  • Pildid kätte samaks päevaks - 15 €
Fotograaf: Annika Otstavel
Pere5