Fotokaupade müük

beebialbum

Suur valik armsaid beebialbumeid 10×15 ja erimõõdus piltidele. Taskutega albumid mahutavad 100 kuni 300 10×15 fotot. 200 ja 300 pildiga albumites on ka kirjutamise koht.

Klassikalised beebialbumid on erimõõdus piltidele. Saadaval ka väikeses formaadis. Albumisse kinnitatakse pildid fotonurkade või fototeibi abil. Nurgad ja fototeibid müügil meie Saarefoto kaupluses.

lastealbum

Lastealbumeid on 60 kuni 200-le 10×15 pildile. Klassikalised albumid mahutavad kuni 20×30 mõõdus fotosid, paigaldamine fototeibi või nurkade abil. Isekleepuvasse albumisse on mugav paigutada erinevas mõõdus fotosid. Hea valik lasteaia rühmapiltide arhiveerimiseks.

pulmaalbumt

Pulmaalbumid on 10×15 taskutega ja klassikalised erinevas mõõdus piltidele. Esikaane pildid on vahetatavad ja mõned albumid sobivad ka muudeks pidulikeks sündmusteks.

varvid

Erinevas stiilis erksavärvilised pildiraamid mõõdus 10×15 kuni 21×30 cm. Rõõmsad fotoalbumid mahutavad 60 kuni 300 fotot.

raam_vintage2

pulmaraam

Saarefoto kaupluses suur valik kauneid ja stiilseid erinevas mõõdus pildiraame. Sobivad ilmestama kodu, kingituseks armsamale, pulma-või perepiltide eksponeerimiseks.

Fotokotid, mälukaardid, mälukaardilugejad, akud ja akulaadijad, patareid, UV-filtrid ja muud fotoaparaadi tarvikud.

Negatiivfilmid Kodak ja Fuji